Falowniki trójfazowe z technologią współpracy (synergy) – do 100kW. Korzyści z redukcji kosztów systemowych, większy uzysk i mniejsze ryzyko

Instalatorzy, inwestorzy i właściciele instalacji skorzystają z redukcji kosztów systemowych (BoS) do 6 centów/Wp*, oraz nakładów pracy w porównaniu z większą liczbą mniejszych falowników łańcuchowych. Mniejsza ilość kabli DC i AC niezbędnych do instalacji, mniejsza ilości złączy MC4 oraz brak konieczności dodatkowej instalacji bezpieczników łańcuchowych.

Rozszerzona oferta falowników trójfazowych SolarEdge z technologią współpracy (synergy) o mocy do 100kW łączy dużą wydajność z łatwością instalacji. Falownik składa się z małych, lekkich i łatwych do transportowania jednostki głównej i jednostek dodatkowych. Są one montowane do ściany, dzięki czemu falownik zajmuje mało miejsca, a instalacja wymaga tylko jednej osoby lub zespołu dwuosobowego, w przeciwieństwie do alternatywnych wysokowydajnych falowników obecnych aktualnie na rynku, które są ciężkie, nieporęczne i trudne do instalacji. Zainstalowanie wysokowydajnego falownika SolarEdge zamiast kilku falowników o mniejszej wydajności oznacza również redukcję czasu i kosztów konfiguracji.

Dzięki technologii falowników SolarEdge, inwestorzy i właściciele instalacji mogą czerpać korzyści z wyższych uzysków i krótszych okresów zwrotu z inwestycji, co prowadzi do zwiększenia zysków.

Bezpłatne monitorowanie na poziomie modułu, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa DCTM, rozszerzone gwarancje i bezpłatne monitorowanie przez cały okres żywotności projektu minimalizują ryzyko inwestorów, biur projektowych i właścicieli instalacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nowym falowniku komercyjnym SolarEdge z technologią współpracy (synergy)? Proszę wypełnić poniższy formularz, aby pobrać katalog handlowy SolarEdge.

*W oparciu o symulację PV dla instalacji dachowej w Monachium o mocy 100 kWp, wykorzystującej technologię współpracy (synergy).

Imię* Nazwisko*
* *
Kraj*
Oferuję już produkty SolarEdge