Udostępnij zawartość 

Zobacz dlaczego 1.000.000 systemów PV posiada monitoring SolarEdge!

Dzięki zaawansowanej platformie monitoringu SolarEdge eksploatacja i konserwacja przestaje być manualnym, wymagającym dużych nakładów procesem, stając się zautomatyzowaną, niewymagającą wiele uwagi usługą.

Jakie korzyści wynikają z użytkowania platformy monitoringu SolarEdge?

System fotowoltaiczny jest inwestycją długoterminową. Jak w przypadku każdej inwestycji, należy monitorować jej wydajność i zarządzać nią w celu pełnego wykorzystania jej potencjału. Dlatego też monitoring ma coraz większe znaczenie w instalacjach PV. Oparta na bazie chmury platforma monitoringu SolarEdge, BEZPŁATNA przez 25 lat, oferuje podgląd systemu na poziomie modułu, pomagając w uzyskaniu stałej maksymalnej wydajności.

Jako narzędzie do zarządzania aktywami i optymalizacji pracy instalacji fotowoltaicznej, platforma monitoringu SolarEdge zwiększa czas bezawaryjnej pracy systemu, dzięki takim funkcjom jak:

 Kompleksowa analityka umożliwiająca śledzenie i raportowanie o wydajności energetycznej, czasie bezawaryjnej pracy systemu, współczynniku wydajności i wynikach finansowych

 Automatyczne powiadomienia do natychmiastowego wykrywania błędów, dokładnej konserwacji i szybkiego reagowania

 Zdalne rozwiązywanie problemów dla szybkich i efektywnych rozwiązań z minimalną ilością wizyt

Dzięki tego rodzaju narzędzi zarządzania aktywami PV zmniejsza się ilość wyjazdów do instalacji, czas spędzany na miejscu oraz czas pracy na niebezpiecznych wysokościach i pod napięciem, zwiększa się czas bezawaryjnej pracy systemu i możliwe jest wcześniejsze uzyskanie informacji niezbędnych do konserwacji systemu.

Aby dowiedzieć się więcej o platformie monitoringu SolarEdge lub pobrania aplikacji prosimy wypełnić poniższy formularz:

Imię* Nazwisko*
* *
Kraj*
Rodzaj działalności*