Odwiedź SolarEdge w hali B3, stoisko 110 podczas targów Intersolar Europa w dniach 31 maja – 02 Czerwca 2017!

W tym roku na targach Intersolar zaprezentujemy nowe produkty i rozwiązania adresowane do szerokiej gamy odbiorców, począwszy od rozwiązań dla budynków mieszkalnych, komercyjnych, aż po małe przemysłowe instalacje fotowoltaiczne.

Poznaj nasze kompleksowe rozwiązania dla budynków mieszkalnych, które łączą fotowoltaikę z magazynami energii oraz automatyką domową. W skład tych rozwiązań wchodzi wielokrotnie nagradzany falownik HD-Wave, ale także nowy trójfazowy falownik serii E, a także kompaktowe rozwiązanie dla systemów składających się z 4-8 modułów fotowoltaicznych. Ponadto zaprezentujemy nowy optymalizator mocy serii S, który znalazł się w finale Intersolar Award w kategorii fotowoltaika, ze względu na swoje funkcje bezpieczeństwa. Możesz się także dowiedzieć więcej na temat falowników z funkcja zasilania awaryjnego oraz sterowania odbiornikami i dlaczego ten produkt został finalistą nagrody EES.

SolarEdge to również Państwa partner jeśli chodzi o instalacje komercyjne. Wspieramy Państwa przez cały cykl życia projektu fotowoltaicznego i dostarczamy narzędzia i usługi, które pomogą Państwu rozwijać firmę - od projektowania i przedsprzedaży, po realizację projektu oraz obsługę i konserwację.

Odwiedź nasze stoisko w Hali B3, stoisko 110 i bądź przygotowany na przyszłość fotowoltaiki. Twój lokalny przedstawiciel SolarEdge będzie czekał na ciebie, aby przedyskutować bieżące projekty i by wysłuchać twoich uwag.

Skorzystaj z naszych codziennych sesji szkoleniowych i wycieczek z przewodnikiem, które będziemy oferować na naszym stoisku.

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatny bilet wstępu, aby odwiedzić nas na naszym stoisku podczas Intersolar, prosimy wypełnić poniższy formularz.

Jesteś:*
Imię:* Nazwisko:*
* *
*